| RE4L a întrebat:

Mi-am luat recent un televizor LCD si as dori sa stiu daca se pot downloada programe tv de pe calculator... apoi transferate in televizor prin intermediul unui stick? Am auzit la cineva ca se poate si am zis sa intreb. happy
>>Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata cum faci conectezi pc ul la tv si vezi imaginea pe tv intri aici http://www.cool-tv.ro/ cu explorer /sop cast nu recomand daca nu ai laptop e scump curentul / programele nu se pot descarca ala care ti-a spus i tampit rau cum naiba sa descarc antena 3 in tv si sa fie live nu suna a sf poti descarca filme /muzica apoi sa le pui pe usb apoi pe dvd sau conectat la pc la tv dar gandeste ca un program emite inciontinu el primeste semanal mereu nou / daca ai un laptop se merita si un lcd de ala mare cu plasma sau hd e super sa vazi filme in 3d /hd chiar sa vezi programe tv live faci economie la digi bine sa si un net bun eu am 50 mb rds cateodata ma uit inainte ma uitam mult la hbo acum le descarc gratis de pe net filme noi http://www.axyy-filme.com bafta multa

3 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Daca LCD-ul are slot pentru stick, setezi din telecomanda optiunea stickului si poti vedea filme.

| RE4L explică (pentru Natashha):

Asta stiu... dar de unde pot lua programele ca sa le pun intai pe stick?happy

| harciog a răspuns:

Mi-am cumparat si eu o paranghelie de plasma dar am fost cu baiatul ca pe seama mea cumparam televizor alb negru, sirius sau snagov 252.Tot el e cu stikurile si ce mai are televizorul pe acolo.