| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un aparat foto (Casio Exlim) si nu stiu cat sa il las la incarcat.Scrie sa il las 110 ore, dar ma gandesc ca asta trebuie cand de descarca, nu prima data.(Oricum am observat ca un led se stinge cand este incarcat) Deci, cat sa il las? Pana acum a stat 3 ore

1 răspuns:
| VasileBogdan a răspuns:

Lasa-l cam 12 ore... Lucrez in acest domeniu si iti spun garantat lasa-l 12 ore si vei avea aceeasi autonomie a bateriei ca incarcare la 110 ore. Si pentru prima incarcare tot 12 ore. Funda?