| Chinez_Alexandru_1991 a întrebat:

Neata TPU. Am un aparat foto casio exlim ex h5 si cand inregistrez video la un moment dat mi se opreste sunetul(cam in jurul minutului 1-2) i s-a m-ai intamplat asta acum cateva luni dar si-a revenit. Aveti vreo idee cum il pot repara?

Răspuns Câştigător
| vioreltt a răspuns:

Poate fii de la cardul pe care l-ai introdus in device!?! Daca mai ai garantie la el du-l imediat la un service! daca nu mia am garantie, du-l si tu la cineva care intr-adevar se pricepe!
Multumesc!

| Chinez_Alexandru_1991 explică (pentru vioreltt):

Eu multumesc. si cardul este original...

1 răspuns: