| Diannaa94 a întrebat:

Mi-am cumparat un aparat foto (are acumulator ca si telefonul) si prima data nu l-am incarcat 12 ore( doar de la 10 pana pe la 17 00 ). Bateria m-a tinut cam putin... o sa-l tin acum la incarcat 12 ore si data viitoare la fel. Sper ca o sa ma tina bateria. voi ce spuneti? Ce as putea sa-i fac sau nu stiu... spuneti voi straight face Funda pentru cel mai bun raspuns.Ps. scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| Catacnb20 a răspuns:

Dureaza 15-20 zile ( 6-7 incarcari ) pana ce aceasta intra intr-un regim normal de functionare. Bafta sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice acumulator, ajunge sa functioneze normal, dupa 2-3 cicluri de incarcare-descarcare completa.Respecta instructiunile si formateaza-l. Numai bine.