| sdfsopdgiho a întrebat:

Mi-am luat un ciclocomputer pentru bicicleta si imi arata cu 20km/h mai mult decat cu cat merg eu. Stie cineva ce e de facut? Adica imi arata ca merg cu 60km/h chiar daca am 40km/h

Răspuns Câştigător
| Edmonds2342 a răspuns:

Probabil nu ai montat bine magnetul și senzorul. Mai uită-te în manualul de instrucțiuni

| sdfsopdgiho explică (pentru Edmonds2342):

Magnetul sta destul de stramb pe spita iar senzorul l-am prins pe furca daca indrept cumva magnetul se remediaza?

| Edmonds2342 a răspuns (pentru sdfsopdgiho):

Ideea e ca magnetul sa fie cat mai aproape de senzor, atunci când este în dreptul lui. E vorba de câțiva milimetri distanță

3 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

Il returnezi sau il duci la service.