| Anonim5566 a întrebat:

Mi-am luat un Ipod shuffle (din acela mic, fara ecran). Intrebarea este: cum pot pune muzica pe el fara sa o iau de pe Itune? Adica sa o descarc cumva gratis, din calculator?

2 răspunsuri:
| Pui_Alinsorin_1989 a răspuns:

Altcumva nu poti sa pui melodii pe el. Decat de pe itunes poti sa pui melodii, dar melodiile poti sa le downloadezi de pe internet gratis si se pun automat pe itunes. Apoi dai sincronizare daca ai ipod-ul conectat prin usb si gata.

| MrBycu a răspuns:

Pai descarci iTunes si tragi melodiile care le vrei in playlist si dupa aceea dai sync si de acolo parca mai era ceva sper ca te-am ajutat big grin