| Florynuk25 a întrebat:

Mi.am luat un laptop de cateva zile si l-am conectat la cablu pentru a avea conexiune pentru net. Cateva zile a mers dar azi cand l-am deschis imi scria ceva alb,, repornire,, ..am asteptat c.am o jumatate de ora, ..si.a revenit si m.am conectat la net dar aici scrie ca se conecteaza dar mie nu.mi merge google.ul.Am windows 8, model notebook pc Asus! Ajutati-ma cu un raspuns, sfat!

1 răspuns:
| qLiNn a răspuns:

Incearca sa restartezi routerul, sau daca ai cumva si wireless router, instaleaza driver pentru wi-fi (gasesti aici toate driverele pentru Asus https://www.asus.com/support/Download/3/557/0/2/BfnJpFOINWJ0zTH3/41/ ). PS Daca nu stii sa restartezi routerul, scoate-l din priza si baga-l iar!