| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un Nokia asha 201 si nu gasesc siteuri de jocuri (decat in rusa laughing ) poata cineva sa-mi spuna cineva un site?(sau daca stiti cv despre mobile9 sa ma ajutati pentru ca tot imi apare o eroare cand vreau sa deschid jocul)

7 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Mobiles24.com cel mai bun thumbs up

| dge18 a răspuns:

Http://www.mobile9.com
Asta-i cel mai bun :P
Iti faci cont, dai ADD DEVICE, pui telefonul tau si ai toate chestiile pentru telefonul tau orice joc orice:P Succes!

| Ekcstsy a răspuns:

Mobile 9 e cel mai bun dar sa iti faci cont ca sa nu mai ai timp de asteptare. Iti alegi telefonul si iti apare in galerie toate aplicatiile compatibile cu telefonul tau

| TiffanyღBJ a răspuns:

Gasesti jocuri pe www.store.ovi.com

| TeDy_5844 a răspuns:

Si eu am un Nokia Asha 201 iar wapDAM sau wapTRICK nu au jocuri!

| Ionutz_9547 a răspuns:

Www.waptrick.com este fara cont si gasesti orice jocuri filme si este in romana