| Marius7222 a întrebat:

Mi-am luat un telefon Samsung Galaxy fit si m-a apucat ploaia cu el si mi-a intrat apa in el pe si nu se mai aprinde. Credeti ca dupa ce mi se duce apa aia o sa isi revina?

4 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Da, asa am patit si eu cu telefonul, l-am uitat afara si a inceput sa ploua.Nu a mai functionat ceva timp ..lam desfacut l-am curatat bine de apa si si-a revenit. Daca nu te pricepi sa il desfaci baga-l intr-un castron cu orez si lasa-l sa se usuce. Daca nu rezolvi du-l la un service si til curata, nu costa mult. Succes

| MonsterManiacs a răspuns:

Pai e nasol
apa intra in telefon si trebuie sa se duca deci astepti
sau in cel mai rau caz a defectat ceva la telefon

| Rizea_Alexandra_1987 a răspuns:

S-ar putea! Daca se usuca repede! Nu promit nimic!

| HelloMyNameIsBrilliant a răspuns:

Da, pune telefonul intr´un castron cu orez, orezul o sa absorbe apa din telefon. happy