| TaZManik a întrebat:

Mi_am luat vineri un router de la clicknet si nu stiu cum se face o connexiunde de wirelless! CIne stie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns si la prima intrebare. Nici aici nu spui daca ai modem(extern ori incorporat) wireless. Daca ai atunci da drumul la router, conecteaza modemul (daca nu este incorporat) si incearca asa: Start/Control Panel/Network Connections/Create a New Connection si iti intra o fereastra de instalare, New Connection Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!