| maryana5 a întrebat:

Mi-am pierdut parola de la YouTube :O! Cand dau sing in, imi spune ca pot folosi si google account; il folosesc, apoi ma trimite sa imi pun username-ul si pass din nou straight face
Ce e de facut? Am incercat totul, cand am intrat in "cant acces my account" m-a trimis sa imi schimb parola de la Gmail! Eu imi stiu parola de acolo si chiar daca as schimba-o nu ar fi de niciun folos pentru ca se intampla exact cum am pomenit mai sus.

Nu-mi vine sa cred ca mi-am uitat parola, am contul de foarte mult timp si nu vreau sa il pierd sad ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| maryana5 explică:

@Crouch tot disconectata sunt si acolo straight face

| maryana5 explică:

Deconectata* imi face farse engleza laughing

| maryana5 explică:

Deconectata*

dar am gasit solutia! :D:D
si chiar am facut un tutorial ca sa ii ajute si pe ceilalti :)

http://lucruri-spontane.blogspot.com/2010/08/cum-iti-recuperezi-parola.html

| crouch a răspuns:

Foloseste internet explorer. daca folosesti mozilla s-ar putea sa nu ai activate cookies

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici ce passwor aveai il faceam dar daca nu ai sp sunt leonard heacker

| GuitarGroovin99 a răspuns:

Uite ce ai de facut:
1. Inveti sa scrii.
2. Respecti regulile de scriere TPU.
3.Sa-ti cauti mintea!
Acasa la tine este cineva dator sa-ti memoreze parolele?