| Chelsea13 a întrebat:

Mi-am pus o parola la telefon cu litere si cand incerc sa o pun zice ca e gresita. Am un Samsung galaxy s1. Nu stiu ce sa fac. :O:O FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate chiar o scrii gresit.Stai putin, gandeste-te si apoi introdu iar parola.

| Chelsea13 explică (pentru darrio2007):

Am facut asta de 100 de ori. am incercat mai multe si nu stiu ce sa mai fac

| darrio2007 a răspuns (pentru Chelsea13):

Nu cumva la o introducere gresita de 3 ori nu mai poti debloca telefonul chiar daca o introduci in cele din urma pe cea corecta? Cred ca trebuie mers la un service.