| DoNotDisturbDND a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul in w XP si nu am placa video unde o caut sa vad ce imi trebuie stiu ca intru in my computers, proprietati, hardware, device manager si apoi?
De unde o iau plss am 11 ani nu prea inteleg va rog mai pe intelesul meu daca se poate dau funda!

Răspuns Câştigător
| emiyck a răspuns:

Scrie pe google.com asa: download Everest Ultimate.si acel program iti arata cum se numeste placa de baza, sunet, audio toate componentele.si copii seria de la placa video, intri pe google si dai download si dai copiisi apoi paste...te decurci tu. sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| ThePredator a răspuns:

Intra pe linkul asta http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx si o sa ti se instaleze automat dupa ce descarci autodetect.