| CreEppY a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul si nu îmi vede wirlessul, si atunci când dau la troubleshoot îmi zice ca trebuie sa instalez un driver pentru network adapter dar când am avut celălalt win mi l-a recunoscut fără probleme.Ce as putea face? Trebuie sa instalez acel driver?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci la un prieten cu o cheita usb si descarci programul asta
http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/net_down_ro.php
Apoi o bagi in portul usb de la tine si instalezi driverul care trebuie pentru retea.

Succes!

| CreEppY explică (pentru neluL):

Mersi mult big grin

| neluL a răspuns (pentru CreEppY):

Cu placere! wave bye, bye

3 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Cauta pe net driverul wirreless de la laptopul tau. vezi in spatele laptopului trebuie sa fie o serie scurta. descarci de pe un alt calculator pui pe un stick si il instalezi in laptop. si da trebuie sa instalezi deoarece data trecuta probabil era instalat.