| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat parola la id si nu imi mai merge sa ma loghez! Parola o stiu foarte sigur. Am incercat la Forget your password dar nici acolo nu pot face nimic.
Poza:
http://i40.tinypic.com/1zh16cz.jpg

Spune ca nu am introdus codul bine, dar nu am avut de introdus nici un cod.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna
da un refresh la pagina pana iti apare codul gen 5Fi2G, dupa ce ai scris corect codul care iti pare acolo ( daca l-ai scris corect si tot iti spune ca nu e bun, mai da un refresh pana merge, asa mi s-a intamplat si mie), dai next, si dupa aceea iti apare ori intrebarile secrete ( pe care trebuie sa le sti) sau emaiul alternativ, pe care si pe acesta trebuie sa il sti.

2 răspunsuri:
| Militaru_Vasile_1956 a răspuns:

Am schimbat parola la id-ul meu de 2 ori si nu ma pot loga

| Militaru_Vasile_1956 a răspuns:

Vreau raspuns concret la inrebarea pe care v-am pus-o adineauri ca nu ma pot loga dupa ce am schimbat parola de 2 ori?