| anonim_4396 a întrebat:

crying cineva cred ca mi-a spart parola de la ID crying si cand scriu id parola etc etc imi spune " your account has been locked.please click forget your password...etc." am dat la "forget your password" dar nu mai tin minte raspunsurile de la intrebarile alea crying nu stiu ce sa fac crying am de foarte mult timp ID ala si nu am straini pe el straight face ce pot sa fac sa-mi revendic parola?sad crying

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred că ţi-a spart nimeni parola. Întră pe mail de pe site-ul la yahoo( https://login.yahoo.com/......nfig/login ) şi vezi dacă îţi merge parola. Dacă nu merge atunci da cineva ţi-a aflat parola şi a schimbat-o. Dacă nu ai pus alternative mail nu ai ce face decât un nou id! Baftă!

1 răspuns:
| BubbleGumyy a răspuns:

Ai incercat sa-ti faci alt id? pe yahoo registrations