| OmObisnuit a întrebat:

Mi-am schimbat providerul de internet iar acum merge greu (in jocurile online 200-600 ping),este normal sa se intample asa? Daca da, cat va mai dura?

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Nu stiu cate milioane de intrebari ai mai pus laughing) dar pingul e extrem de mare, ar fi bine sa il schimbi inapoi in ce aveai, daca mai poti 200-600 pingul e foarte mare oricum,

| WxRo a răspuns:

Ai mai intrebat si acum 2 ore acelasi lucru. Daca deschizi 100 de intrebari crezi ca iti vine rds-ul la usa?