| Fooxiee a întrebat:

Mi-am spart carcasa inferioara a laptopului intr-un colt. S-a rupt o bucatica din plastic si s-a indoit coltul. In rest, el functioneaza bine. Se poate inlocui? Si cam cat m-ar costa? Multumesc.

2 răspunsuri:
| RazvanRo22 a răspuns:

Se poate inlocui, daca vei merge la un service ei vor fi in masura sa-ti dea mai multe detalii, ar fi bine sa ai si laptopul cu tine.

| crististepan a răspuns:

Da se poate inlocuii asta pretul depinde de modelul laptopului si cat e de nou.cel mai bine ar fi s mergi la un service pc cu el si ei iti vor spune daca se pote inlocui si cat te cost.