| A7n7d7r7a a întrebat:

Am o problema mare cu pc-ul.

Am avut o problema cu Internet Explorer si l-am dezinstalat, dar aveam si Chrome, Mozzila si Opera. Dar de o vreme Chrome mergea foarte prost. Azi m-am enervat si l-am sters dar cumva din greseala le-am sters DE TOT pe toate.

Acum nu am nici-un browser si pot folosi doar telefonul.

Ce sa fac? Cum sa descarc si de unde?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Folosesti un alt pc sau laptop conectat la net, pentru a descarca setup-ul browserului dorit si pe care il transferi prin stick pe sistemul tau. Ai spus ca ai si Firefox. De ce nu l-ai folosit? Chrome genereaza multe probleme de update si alte erori si unii utilizatori (ca mine) intampina dificultati in a-l folosi. Exista alternative (Mozilla, Opera, etc) la care sa apelezi, fara sa te cantonezi in Chrome. Lucreaza cu cap, ca sa fie bine!

2 răspunsuri:
| A7n7d7r7a explică:

Chiar nu exista vreo metoda sa pot face asta prin telefon... Am nevoie cat mai repede sa il repar

| dannyel86 a răspuns (pentru A7n7d7r7a):

Daca ai net pe telefon, poti descarca kitul browser-ului in memoria lui. Apoi conectezi telefonul la pc prin cablu usb si il copiezi de acolo pe hard si il instalezi. Asigura-te ca browser-ul e versiune pentru pc (Windows) si nu pentru telefon mobil.