| trandafir_6116 a întrebat:

Mi s-au blocat anumite taste de la laptop, imi puiteti da un ajutor?

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Mergi la un service! Altfel risti sa rupi tastele cu probleme. happy Succes!

| daassh a răspuns:

Iar daca nu merge cum ti-a recomandat Diana, ai un singur lucru de facut, sa-ti cumperi alta, sau sa il duci la reparat daca e vorba de laptop.Succes!

| ツDiana a răspuns:

Pai scoate-le afara, apoi pune-le la loc, dupa ce stergi putin locul...

Răspuns utilizator avertizat
| Rogony a răspuns:

Porneste Office Word, ia un ciocan si dai pana vezi ca apar literele

| trandafir_6116 explică:

Nu e de la praf sau firmituri..etc..pur si simplu sunt blocate majoritatea.ma gandeam ca exista ceva buton de deblocare.(am auzit de tasta "fn" dar nu are niciun efect)