| RosiMosi a întrebat:

Mi se blochează PC-ul când intru pe Google Chrome. Se blochează. Credeți că este virusat acest browser web. Înainte nu întâmpinam problema. Acum încep să întâmpin problema. De ce?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Probabil ti se blocheaza si in alte programe, poti incerca o reinstalare chrome totusi folosesti Edge sau alt browser pentru reinstalare

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Treci pe Linux (ca mine)! Windows-ul nu merita.

| darrio2007 a răspuns:

Mai sterge din datele de navigare.

| DonMoldo a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.

| Roger645 a răspuns:

Salveaza datele importante pe DVD/ Stick USB si reinstaleaza cu formatare Win. Mai poti incerca revenire la setari initiale pentru Chrome.