| KiraVonHell a întrebat:

Mi se blocheaza video-urile pe facebook la ultima secunda. sunetul continua dar imaginea se blocheaza... Ce pot face?

3 răspunsuri:
| VooDau a răspuns:

Salut, am avut aceeasi problema cand foloseam google chrome, trebuie sa schimbi browserul, daca acum folosesti chrome te sfatuiesc sa treci la mozila, safari, opera sau daca folosesti unul din ele treci la chrome. Bafta!

| Vlach a răspuns:

Poate e de la net/browser

| DascaluViorel a răspuns:

Reinstaleaza driverul la placa video sau cauta un patch de codecuri.