| Liziceacumultecoarne a întrebat:

Mi-se opreste conexiunea la internet, insa doar de pe telefon, restul diveceurilor au conexiune constanta

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inchide telefonul si redeschide-l.

| DryIce a răspuns:

E ceva legat de frecventa antenelor sincer, stii ca 2, 4ghz variaza la unele antene. Unele au 2. 2ghz altele urca la 2, 6ghz. Se mai intampla probleme dintr-astea. Sa mearga bine stai mai aproape de sursa wifi. Mai e legat si de interferente. Depinde si de db care ii are fiecare antena. Degeaba vrei cu +0db sa prinda la 50 metrii ca acolo trebuie deja +3db, and so on.

| PandaKK a răspuns:

Sterge conexiunea din telefon si reconecteaza-te iar. Daca nu merge dai restart la router sau poti sa ii dai reset