| GabrielaS13 a întrebat:

Mi se schimba calitatea videoclipurilor pe YouTube. Cum sa nu se mai intample asta?

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Ea de obicei se schimba din 2 motive: fie calitatea este data pe auto, fie ai net slab si iti sch atomat videoclipurile pe cea mai mica rezolutie

| zuzualina a răspuns:

Se dă singur pe auto (320*240 parca) la rezolutie foarte mica cand e conexiunea la net slaba.
Ai un buton in dreapta jos al clipului si selectezi cea mai mare rezolutie la care e clipul.

Daca te referi la clipurile care le incarci... aici e alta treabă.

Răspuns utilizator avertizat
| MarioRadulescu a răspuns:

Te loghezi in contul tau de pe YT dupa care mergi aici
http://www.youtube.com/account_playback

si alegi din
"Calitatea redării videoclipurilor"
ce ti se potriveste