| Mariusr11 a întrebat:

Am aplicatia Youtube pe un Samsung Galaxy s3 si acum cateva zile am observat o calitate slaba a videoclipurilor fata de cum le vedeam inainte. M-am uitat la calitatea videoclipurilor si am 3 optiuni doar : Automat, 144p, 360p. Nu inteleg de ce nu pot schimba calitatea la ceva mai mare, care sa imi poata oferi o calitate mai buna a videoclipurilor pe care vreau sa le urmaresc. Inainte se vedeau super bine, clar, iar acum se vad " sters ".

4 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Poate viteza la internet nu e suficient de buna

| Mariusr11 explică (pentru ladyMillion):

M-am gandit si la varianta asta si nu o exclud. Si daca asta ar fi problema, cum as putea sa maresc viteza?

| ladyMillion a răspuns:

Incearca sa ii schimbi wifi-ul de internet...adica sa mergi la un prieten si sa folosesti netul lui sa vezi daca iti face la fel...cel putin vei sti daca internetul e problema

| Marian_Mihalcea_1995 a răspuns:

Descarca alta aplicatie youtube... poate asa o sa iti mearge...