| CikEu a întrebat:

Mi se vede imaginea de la web in ceata si daca invart de rotita aia nu schimba sad ce sa fac?

6 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Problema este daca ...esti vazut asa, sau te vezi tu asa!

| CikEu explică (pentru georgedanielc):

Cum imi dau seama sau ce fac?

| georgedanielc a răspuns (pentru CikEu):

Trebuie sa deschizi webul si sa reglezi dand din rotita dar rotesti foarte incet ca dada reglezi repede treci de focalizarea care iti trebuie, vezi si tu o rotesti incet intr-un sens pina la capat dar incet si daca nu ai reusit revii cu rotatia invers, dar principalul sa rotesti incet

| 2PacKilluminati a răspuns:

Stii bancu cu radiera? ..sterge-o

| ferry2323 a răspuns:

Mai invarte.

| ferry2323 a răspuns:

Mai intai stergi webcamul dupa aia invarti de lentila pana la capat.