| Alasia a întrebat:

Miam descarcat de pe net niste teme pentru Windows XP, si nu stiu ce sa fac ca sa le folosesc. Cine stie cum se pun va rog sa imi spuna, si eu ii dau o fundita in schimbul raspunsului lui. Dar numai raspunsul care functioneaza primeste findutabig grin

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Cel mai corect zic eu ca e sa muti acele teme/fisiere aici: C:\Windows\Resources\Themes\

Apoi cu click dreapta pe Desktop-->Properties-->Themes ar trebui sa le gasesti in lista. Daca nu atunci le rulezi manual din acel folder, alegi eventual un alt fundal de desktop si apoi dai Save in tab-ul Themes.

| adriangabor92 a răspuns:

>Proprietati->>Dai click unde scrie tema pe care o ai deja si iti va aparea o lista... dai pe rasfoire/browse si selectezi tema din pc

| killyou a răspuns:

Click secundar pe desktop
->>Proprietati->>Dai click unde scrie tema pe care o ai deja si iti va aparea o lista... dai pe rasfoire/browse si selectezi tema din pcbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2000x60

| Alasia explică:

Pai da da faza ii ca dupa ce apas browse nu-mi apare tema, care, totusi e in calculator

| zagred a răspuns:

Unele teme nu le citeste pc nu stiu din ce cauza iti trebuie un tranformation pack si o sati mearga sigur spre de exemplu vista tranformation pack (VTP) il instalezi apoi poti sa aplici orice tema vrei tu. Dar iti sugerez sa lasi tema la pc asa cum este ea pentru ca iti mananca mult ram si poti avea si probleme cu windowsu de la acele teme, nu se merita, doar ca arata altfelwinking