| pallalexander a întrebat:

Miam instalat doua placute de ram fiecare 2 gb ai de atuncea face foarte galagie cand porneste si tupa acea face mai incet cateva minute si dupa aia nu se mai aude ce poate sa fie :
sursa-consuma mai mult curent ramu
ventilatorul-sa prafuit cand au instalat ramul baieti de unde le-am cumparat
nu sta pcul drept?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Incearca sa cureti carcasa, componentele si fiecare ventilator din sistem de praf. Un modul de ram nu are cum sa provoace ce ai spus tu.
Este de la praf sau ceva care deranjeaza ventilatoarele.

1 răspuns:
| pallalexander explică:

VA ROG RASPUNDETI SI LA INTREBAREA ASTA http://www.tpu.ro/......la-mijloc/