| endofstory a întrebat:

Microsoft vs Apple? Windows vs Leopard? Pareri pro? Pareri contra? Care va place mai mult? Care mai putin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place poza ta cu ochiul celalaughing

4 răspunsuri:
| kuka a răspuns:

Microsoft: pro - mai ieftin decat apple, merg o gramada de jocuri si programe | contra - e destul de vulnerabil, crashes, bugs, the phucking blue screen T_T
apple: pro - interfata nice, virus freewinking, merge flawless | contra : pret usturator, unele jocuri si alte software-uri nu merg pe os x

| endofstory explică:

@tudor - te obisnuiesti in timp, pana atunci sunt cu ochiul pe tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Microsoft si Windows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Microsoft.Windows.Multe.ECRAN ALBASTRU. Windows. Leopard