| andreiuutzzuu a întrebat:

Mie imi da o eroare la mes(eroarea:There might be a problem with your Internet connection.Make sure your computer is connected to the Internet.Click Troubleshoot to begina series of tests to try to diagnose the connection problem.si sunt conectat la internet)Dau funda daca imi ziceti ca sa rezolvbig grin FUNDA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie iti trebuie mai mult o Mama Omida decat o rezolvare. Din ce ai scris, nu ai conexiune la internet. Altfel, nu ai configurat mess-ul pentru proxy sau a ramas setarea facuta pentru proxy si tu nu ai proxy.
Pentru rezolvare dezinstaleaza definitiv mess-ul, stergi directorul din Program Files si apoi instalezi ultima versiune de pe net.