| anonim_4396 a întrebat:

Mie mi s-a stricat telefonul samsung corbi, adica. il bak la incarcat si se incarca 5 sec si se stinge.si daca vreau sa il aprind trebuie sa ii skor cartela, il aprind stai vreun minut si iar se stinge, doar cu incarcatorul in el merge asa nici nu se aprinde, ce sa fac?

10 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Pai toata lumea stie ca samsungurile sunt ale mai proaste telefoane eu am un samsung si nu am nici pic de semnal oricum l-am avut in servis si sper sa mearga acum du-te cu el la servis sigur o sa il faca sau in cazul in care nu ii mai poate face ceva il schimba

| mistikk a răspuns:

Eddy telefonul ala nu a mers de cand am plecat cu el din magazin tin sa spun ca nu prea a stat pe la mine ci mai mult in servis

| biiiabyby a răspuns:

Sa-l duci la service!happy. Si plus de asta, l-ai formatat cand l-ai cumparat?

| Username6 a răspuns:

Mistikk nu stiu de ce zici tu ca Samsung face cele mai proaste telefoane.Eu am Samsung de 2 ani si nu am avut nicio problema cu el.Acum depinde si cum il intreti.

| Ađııa a răspuns:

Mda... mie azi mi s a stins, era sub perna, mergea, m am uitat la ceas...si peste vreo 15 minute am vazut ca e inchis straight face nu se mai aprinde deloc. straight face nu stiu ce sa mai fac straight face poate stii tu? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Service! Si deacum, astepti sa se descarce telefonul pana se inchide si apoi il incarci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu da si mie nu-mi merge telu am sagem si nu stiu ce are dar nu pot sa suni pe nimeni doar sa trimet sms! daca puteti sa ma ajutati va rog sa-mi spuneti si mie ce am de facut mr

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am un LG kp235 si nu se deschide deloc...
nu se incarca deloc...
ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa mi s4e intampla si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mia sa tricat telefonul sunt in aceeasi dilema ca tine numai cu incarcatorul in ele merge si doar o liniuta de la baterie merge