Întrebare recomandată | Riibi_Robert_1995 a întrebat:

Modelul Televizor LED Samsung, 81 cm, Full HD 32EH5450 se poate conecta la Wirelss

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Da, printr-un adaptor wireless. Uită-te la specificaţii "Conexiune retea:RJ45 Wireless Ready"
http://www.emag.ro/......EFCBKBBBM/

| marianpredoi a răspuns (pentru Esperança):

Da

| Riibi_Robert_1995 explică (pentru Esperança):

Dar nu merge sa bag cablu de internet?

| Esperança a răspuns (pentru Riibi_Robert_1995):

Nu merge.

| Riibi_Robert_1995 explică (pentru Esperança):

Ok.Dar ar conta daca as folosi un stick de net Orange?

9 răspunsuri:
| slowswag a răspuns:

Da

| Assu53 a răspuns:

Da merge happy vezi manualul de instruciuni

| HisGirl a răspuns:

Da.sigur!

| alinel0808 a răspuns:

Merge citeste in instructiuni sigur merge bafta!

| 24rbt a răspuns:

Wireless ready inseamna ca stie ce e aia o retea wireless, nu inseamna ca se si conecteaza direct la ea. Pentru a te conecta cu tv.ul la wifi iti trebuie un adaptor wireless (usb dongle), cel mai probabil produs tot de Samsung, ce trebuie achizitionat separat.
Un exemplu de usb ai aici http://www.emag.ro/......C0FTBBBM/, dar daca e sa cauti sigur poti gasi la un pret mai scazut.