| هوراس a întrebat:

Monitor de 7 milisecunde GTG (IPS) versus monitor 5 milisecunde (TN). care este mai bun pentru gaming?

7 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

- 7 milisecunde GTG e la limita pentru gameri
- 5 milisecunde TN: de obicei gameri aleg astea pentru ca sunt ieftine, primesti raspuns rapid de la el, insa culorile nu sunt asa spectaculoase

Iti recomand sa iei pe cel de 5 milisecunde, unu' GTG foarte bun are sub 5 happy Spor!

| هوراس explică (pentru PopAdrian):

Mulțumesc tuturor, din păcate nu vă pot da fundă la toți happy

| PopAdrian a răspuns (pentru هوراس):

Eu nu raspund pentru funde, ci pentru ca imi face placere sa ajut atunci cand pot happy

| هوراس explică (pentru PopAdrian):

Drăguț din partea ta atunci :-)

Răspuns utilizator avertizat
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Cumparal pe cel cu 5 milisecunde. oricum diferenta nu o sa se vada asa tare http://bit.ly/1m7YZSP

| Christchen a răspuns:

Eu zic sa il alegi pe cel de 7 milisecunde GTG, nu vei avea probleme cu el si se vede superb.