| yonutz63991 a întrebat:

Motorola motoluxe (750 lei) sau LG optimus black(800 lei)? De ce?

4 răspunsuri:
| gabi45 a răspuns:

Lg optimus black pentru ca poti face update la android v4.0 (Ice Cream Sandwich) si are putere de preocesare mai mare.Insa da ca cauti un telefon cu media mai bun atunci recomand Motorola deoarece are un display mai bun si o camera de 8mp.

| RazvyP a răspuns:

LG optimus black zic eu.
Motorola nu sunt as bune.
Eu totusi ti-as recomanda un Samsung galaxy ace plus sau mini 2. Nu sunt asa scumpe cel putin mini2. La ace plus mai dai un mil 2 in plus dar macar sa ai un telefon bun.
Eu ieri mi-am cumparat Samsung galaxy s3 mini si e foarte bun, e ca s3 numai ca e mai mic. Am dat 4, 5 mil pe el si e 18 euro pe luna abonamentul, de la Vodafone.
Eu zic sa iti iei Samsung ori un HTC, LG si nici Motorola nu sunt asa bune!

| para001 a răspuns:

LG optimus black e mult mai bun LG fata de Motorola

| emi1998 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/motorola_motoluxe-4404.php
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_black_p970-3704.php
telefoanele sunt similare dar iti recomand Motorola motoluxe ca are o camera mai mare, ecran mai mare, bluetooth mai bun etc.