| Costyyysv a întrebat:

Neața TPU, am și eu o întrebare...cum se numește acea aplicație de Key Lock la SAMSUNG Galaxy, ca am înteles că se poate pune și pe un Samsung Wave525, și nuștiu cum să o caut pe net`. Mulúmesc și dacă îmi puteți da câteva aplicații, v-aș mulțumi și celui mai bun și rapid răspuns dau Fundă!

Răspuns Câştigător
| albertosso a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt da Wave525 beneficiaza de sistemul de operare Bada OS (sistemul proprietar Samsung) care are magazin propriu cu aplicatii proprii. Seria Samsung Galaxy beneficiaza de sistemul de operare Android care are si el acel aplicatii.apk care nu merg decat pe terminalele Android. Incearca sa cauti in Samsung Apps aplicatia sau ceva asemanator. Eu am un Samsung Star II care teoretic nu are sistem Bada, dar in interior toate temele, aplicatiile si widgeturile sunt cele de la Bada OS.