| ErenJaeger a întrebat:

Neaţa TPU! Am o întrebărică pentru voi : Sora mea are un Vodafone Smart Mini...Telefonul merge bine,totul bine şi frumos. Dar când încerc să il conectez la PC se aude sunetul ala de la Pc ca l-am conectat, pe telefon apare notificarea aia dar cand deschid My Computer nu imi apare nimic. Stiti cumva de ce?

3 răspunsuri:
| CosminAlex1999 a răspuns:

Nu chiar. Kies air e una din solutii. dar ca sa il conectezi prin usb :
1.conecteaza usb-ul la pc
2.in bara de notificari a telefonului iti apare un semn usb.
3. Apesti pe ala si te duce la setari. acolo dai stocare memorie usb sau ceva de genu'.

| ClickOn a răspuns:

Presupun ca are android, deci aceste telefoane au nevoie de un program pentru a putea copia fisiere.Incearca sa descarci Samsung kies.

| vali_6251 a răspuns:

Incearca cu android manager si synchroniser