| shotgan a întrebat:

Neata TPU.Am si eu o intrebare acum ceva vreme mi-a fost schimbata placa video si acum nu stiu ce are pana acum imi mergeau jocurile foarte bine de curand mi-a fost reinstalat windowsul, placa video a fost si ea instalat sin nou dar acum nu ma lasa sa ma mai joc jocuri imi merge doar counter-strike si price joc imi reinstalez nou imi spune ca placa video nu e instalata...

Răspuns Câştigător
| VladBd a răspuns:

Instaleaza placa video ca sa afli cum se numeste dai start-->run--> /dxdiag si scrii cum se numeste pe google si copii