| Rainbow213323 a întrebat:

'Neata, TPU! Deci am o problema.
Eu am un laptop de la Dell de vreo 6-7 ani. Acum ceva timp, vreo 2 luni s-a stricat sunetul.
Asa dintr-o data.
Am incercat si faza cu Control Panel >> Sounds, Speech and Audio Devices.
Dau la toate si imi apare " No Audio Device".
Ce pot sa fac?
Please, Help Me >; d<
Fundilita [logic]

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Daca vrei sa incerc sa te ajut cautama pe messenger sa vedem daca putem face ceva. Iti las mesaj privat cu idul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6-7 ani... Nu cred ca mai trebuie sa ai pretentii. Unele laptopuri se strica dupa 1 an sau 2. Fii fericit; si eu am tot Dell. happy

| iubitic a răspuns:

Probabil,placa de sunet a laptopului, s-a dus, Du-l la un centru de reparatii, sa-i faca o diagnosticare si iti vor spune cei de acolo ce este de facut.