| anonim_4396 a întrebat:

Neata, TPU! Vreau sa intreb daca ma poate ajuta cineva cu un site de pe care sa pot descarca Word 2016/2010 sau orice alta versiune (eventual si PowerPoint).
Tin sa mentionez ca am avut Word 2016 si 2010 doar ca erau versiuni trial.
Auzisem ceva ca din versiunea trial il pot face "permanent",

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Fa-ti un cont pe outlook.com si vine si cu o varianta de word online foarte interesanta.

Are mai mult decat suficient ca sa poti rula xam ce ai nevoie pentru word.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca pe site-ul asta, o sa gasesti sigur ce cauti aici:
t h e p i r a t e b a y.o r g

| dannyel86 a răspuns:

Incearca LibreOffice sau Apache Office.
Sunt alternative fara costuri la Microsoft Office.

| gelu1970 a răspuns:

Scrie-mi daca vrei office.

| flixbuster a răspuns:

Suita echivalenta Microsoft Office, cu o compatibilitate excelenta la nivel de format fisiere: http://www.wps.com

Are programe echivalente Word, Excel, PowerPoint.

Chinezeasca, ieftina (= gratuita);)