| Eu_6749 a întrebat:

Sall!
Vreau si eu un link bun de unde pot downloada 3ds max 7 versiunea trial, ca am incercat de pe siteul oficial si nu am putut, am incercat mai multe versiuni dar imi da eroare 0xc0000005. Nu stiu ce inseamna. Verau sa descarc o versiune de la 7 mai in jos si ca poate rula pe win 7 Ultimate pe 1 Go de ram si 2. 40 GHz.
O sa mearga?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| bogdypolice a răspuns:

Da o sa mearga stai linistit.
Uite aici linkul: http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__5/file__4261
Funda?