| price a întrebat:

"NO Audio Output Device is installed" aceasta este eroare pe care o am de de 2-3 zile! Am un Acer Aspire 5520g, i-am instalat w7, si nu reusesc sa rezolv problema sunetului! Precizez ca l-am primit de la varul meu, el avea instalat W SP3 si tot nu avea sunet! Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Anonimu0112 a răspuns:

Intra pe http://www.acer.ro/ac/ro/RO/content/drivers si descarca driverele. ar trebui sa functioneze dupa

1 răspuns:
| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

3dp download de pe softpedia si vezi fix ce drivere iti trebuie pentru laptop clic pe ele si alegi pentru versiunea de windows 7 care o ai instalata 32 sau 64 biti