| Popa-Nica_Iulia_1980 a întrebat:

Salut.Mi-am instalat de curand Windows 7 32-bit Ultimate SP3 si imi da o eroare la Device-ul de Audio,"No Audio Output Device is installed". Cine imi zice cum sa rezolv problema, Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Nu e eroare ci iti spune ca nu ai instalat driverul de sunet.Jos langa ceas, nu ai acel sonor.Trebuie sa descarci programul slim driver si sa scanezi cu el.Ai optiunea de update la orice driver. Updatezi toate.vei vedea ca apoi nu vei mai avea acele mesaje. e vb de output adica nu ai sonor la boxe.

| Popa-Nica_Iulia_1980 explică (pentru anonim_4396):

Am casti plus ca nu a mers nu mai imi apare x-ul de jos si totusi nu se aude

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popa-Nica_Iulia_1980):

Pai nu se aude din cauza ca nu ai driverul de sunet.