| LadyDeny a întrebat:

Notebook sau laptop? as vrea sa-mi cumpar dar nu stiu care dintre ele este mai bun, care imi ofera mai multe posibilitati, care firma este de calitate... dati-mi un sfat va rog

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Notebook si laptop sunt acelasi lucru

| Denis505 a răspuns:

Laptop/Notebook, acelasi lucru, cele mai bune sunt de la Asus, seria X si de la HP, seria ProBook si G6, acum depinde si de ce buget ai si la ce-ti trebuie.

| TheKittyCatGirl a răspuns:

Laptop. (parerea mea) e ca un calculator dar mult mai bun cu mai mult spatiu de stocare etc. si portabil

| TheKittyCatGirl a răspuns:

Laptop. (parerea mea) e ca un calculator dar mult mai bun cu mai mult spatiu de stocare etc. si portabil si eu am fujitsu de 4 ani si merge bine

| LadyDeny explică:

Ok am inteles ca sunt acelasi lucru, dar vreau sa stiu ce laptop de calitate gasesc sub 1500 lei...

Răspuns utilizator avertizat
| Hulio625 a răspuns:

Sunt aproape acelasi lucrui, uite aici http://differvs.com/difference-laptop-notebook/ un review despre acestea.