| ♥✖nYkO✖♥ a întrebat:

Miam cumparat cititor pentru cardul de memorie dar nu mi-l citeste pc'ul...at wits' end

imi apare in coltul drept" usb device not recognized"

trebuie sa instalez ceva?

3 răspunsuri:
| gucy a răspuns:

Dap trebuie intalat ca un fel de driver incerca pe google poate gasesti

| gucy a răspuns:

Sau cand iti apare chestia cu usb device not recognized da clic pe ea si vezi daca incerca cel putin sa se instaleze

| Ionutelson a răspuns:

Aceasta eroare este din cauza ca windows-ul tau nu este in stare sa isi ia singur driver-ul probabil este mai mult decat un plug and play.
Trebuie sa instalezi software/driver-ul sau ce are el acolo. Bafta!