| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi mai gasesc un folder din partitia E. Oare s-a sters? Precizez ca in Recicle Bin nu apare cea ce e disparut. Ce fac acum?

Răspuns Câştigător
| alxp a răspuns:

1.fa asa start->search/cauta->toate folderele si fisierele/all files and folders si scrii numele folderului
sau 2. l-ai ascuns din greseala si du-te sus in bara de meniu a oricarui folder si dai vizualizare /view si dai sa vezi si folderele si fisierele ascunse

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca stii cum se numeste cauta-l cu start ->search(simbulul cu lupa).
Daca nu e stes definitiv ti-l gaseste.

| mihaibrasov a răspuns:

Instaleaza Total Commander si o sa vezi cu ala tot ce ai si tot ce n-ai pe toate partitiile.

| adita32 a răspuns:

Cautal sub birou.o fi cazut

| XxDennise a răspuns:

Poate ca l`ai sters cand a fost in recicle bin din greseala cu altele. Daca nu mai cauta prin calculator. Poti sa incerci si acolo la start-> search!big grin Funda?happy