| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

Nu imi merg videourile pe Facebook, nici live, nici video normal, dar Youtube imi merge. Apropo, videourile de pe Facebook au sonor, dar se face ecranul negru.

2 răspunsuri:
| Olga12 a răspuns:

Te referi la telefon sau calculator? Dacă la telefon - dacă ecranul se face negru semnifică că degrabă ecranul telefonului se va stinge de tot, ar putea fi după ce l-ai scăpat pe jos sau de la o lovitură cât de cât puternică. Dacă la calculator - nuștiu.

| Adrian_Adi_1995_yPVt explică (pentru Olga12):

La laptop ca ii mai vechi un pic laptopul si ii al prietenei mele si ea vrea neaparat win 10 si a zis ca ii mergeau videourile pe el si numa dupa ce la schimbat un prieten de-al ei nu a mai mers mersi oricum