| melamaxim a întrebat:

Ma poate ajuta cineva si pe mine, de 3 zile tot instalez si dezinstalez messengerul si tot nu imi merge am luat de la 8 pana la 10 toate tipurile de mess, internetul imi merge dar messengerul nu folosesc reteaua rds.

5 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Pentru a putea sa iti dam un raspuns, am avea nevoie de mai multe detalii: ce nu functioneaza?! Ce sistem de operare ai, pe cati biti? Costi

| BRG a răspuns:

Mergi la cei de la RdS și explică le problema ta, și roagă i să te ajute cumva.

| Lucky_9459 a răspuns:

Te-ai gandit daca ai pc virusat sau... orice e posibil

| yoyodedeea a răspuns:

Ooo da...si eu fol rds...

pe astia pana nu-i injura cineva nu se lasastraight face
mie mi se tot inchide messu si daca accesez vreo pagina in momentu ala nu merge... le-am zis si citez "cred ca aveti dumneavostra o problema cu messengerul.la noi nu apare ca va deconectati"... ooo da

deci...la ei merg toate binewinking
chiar nu stiu...bafta oricumlaughing
foloseshte si u meebo pana rezolvi prb cu mess-uhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff in primul rand ai grija sa nu ai vreun firewall avtivat (adica securitatea de la sistemul de operare un antivirus daca ai stergel repede sau un alt program care blocheaza si iti la merge ) cel mai bine e sa inst un nou sistem de operare