| pierduta a întrebat:

Nu ma lasa sa dezinstalez Office 2007. Solutii?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detaliază. De ce nu poți să îl dezinstalezi?

| pierduta explică (pentru anonim_4396):

Am avut Office 2003, pe urma am instalat 2007, insa fara sa-l dezinstalez pe cel din 2003. Vreo 2-3 zile mi-a mers Office 2007-le si dupa mi-a aparut chestia aia cum ca nu ma lasa sa fac nimic, nici sa modific, nici sa fac un fisier nou. Sunt intr-o mare dilema, nici un Microsoft Office nu-mi mai merge. Ce pot sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru pierduta):

Eu tot nu înțeleg de ce nu poți să îl dezinstalezi.

| itextrat a răspuns:

Ai incercat cu un program dedicat pentru dezinstalari? Sunt cateva aici: http://www.7tutoriale.ro/......oo-vs-revo