| 1Q a întrebat:

NU mai aud cu castile microfonul merge dar castile nu se mai aud deloc(microfonu e incorporat) si is bagate bine firele si nu-i pc pe mut, si cand bag boxele nici alea nu merg ce sa fac dau FUNDA+VOT

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Eu aud cu urechile
nu am nevoie de casti

| Broadband a răspuns:

@kitty daca vroia sa puna intrebarea putea sa zica:
"nu mi se mai aud castile de la pc"

ai prins ideea nu?
"nu mai aud cu castile"
eu cred ca oamenii aud cu urechi.
nu va mai dati cocosi pe aici
aaaa si "de cand" se scrie despartit

| Siyah a răspuns:

Reinstaleaza driverul de sunet.

| Cristianne a răspuns:

Vezi ca exista la unele casti niste "butoane". poate e dat pe mute de acolo... daca nu depinde de cand ai castile...se poate sa le fi pus in apa sau ceva si sa le fi stricat(eu asa am facut din greseala si acum aud cu o casca).sad

@maryus : exista unii care chiar au parinti care poate chiar nu au nevoie sa asculte muzica noastra...prinzi ideea?