| SaveTheNature a întrebat:

Nu mai pot schimba rezolutia! Rezolutia recomandata la laptopul meu este de 1280 cu 1024. (asa cum am avut-o pana acum)
Insa acum cand intru in control pannel nu ma mai lasa dedcat cu maxim 1024 cu 780. Ce sa fac? un program ceva?

1 răspuns:
| JamieGold a răspuns:

Salut!
Probabil ca ai instalat recent un sistem de operare si nu ai instalat driverul corespunzator placii video pe care o are laptopul tau.Incearca sa dezinstalezi driverul dedicat placii video, dupa care sa il instalezi din nou. Daca nu da nici un rezultat, probabil nu e driverul corespunzator, caz in care ar trebui sa downloadezi un altul!
Sper sa iti fie de foloshappy